ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
160 متر نوساز کلیدنخورده فرعی دنج گیشا
160 متر نوساز کلیدنخورده فرعی دنج گیشا
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅با 20 میلیارد ملک را تحویل بگیرید 15 الی 20 ٪ روی سند سال آینده ✅
160 متر نوساز کلید نخورده در فرعی دنج گیشا ✅
سه خواب بزرگ قابل چیدمان و یک خواب مستر ✅
فول امکانات و تمامی امکانات رفاهی ✅
پارکینگ انباری آسانسور ✅
2 پارکینگ سندی با قابلیت پارک 4 ماشین ✅
خوش نقشه و سالن پرده خور رو به آفتاب غرق در نور ✅
دنج ترین فرعی خلوت گیشا ✅
بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری ✅
ورودی از لابی و امکانات اطفا و اعلام حریق ✅
حداقل 15 مورد مشابه بی نظیر برای خرید آماده تحویل ✅
✅ملک آگهی شده قیمت تمام شده 25 میلیارد هست با قابلیت 5 میلیرد روی سند سال آینده خریداری کنید و تحویل بگیرید ✅
مشاور فروش شما در منطقه ریاحی ☑️
املاک کاژه ☑️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت