تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر // هاشمیه 41 زیر پیروزی // 2 کله تمام نور

160 متر // هاشمیه 41 زیر پیروزی // 2 کله تمام نور

2 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
7٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬250٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
◼️◾️▪️مسکن هاشمی ▪️◾️◼️

جزئیات آپارتمان :

160 متر - 3 خواب

2 کله - تمام نورگیر

هاشمیه 41 - زیر پیروزی

کلا 4 طبقه - 4 واحد تکواحدی

3 خواب نورگیر مستقیم پنجره بزرگ

پذیرایی بزرگ و خوش نقشه - بدون پرتی

✅️ قابلیت معاوضه با واحد کوچکتر ✅️

جزئیات بیشتر و بازدید ملک تماس بگیرید .

◼️◾️▪️ مسکن هاشمی ▪️◾️◼️