تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر که مشابه آن را ندید..

160 متر که مشابه آن را ندید..

1 سال پیش در گرمدره

متراژ
160
ساخت
1400
قیمت کل
7٬245٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬281٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️ املاک دیپلمات ⚜️⚜️

✅ 160 متر 3 خواب بدون مشابه در شهرک شاهد

✅ خوش نقشه و شیک بدون یک سانت پرتی

✅ سالن رو به آفتاب

✅ پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان با سلیقه دلخواه شما

✅ تجهیز شده با بهترین متریال

✅ 2 پارکینگ سندی

✅ بالکن بزرگ قابل چیدمان

✅ سند تک برگ

فرصت خرید این واحد را از دست ندهید و همین حالا تماس بگیرید….

مشاور امور ملکی - یوسفی