تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متری معاوضه یا نقدی زیر قیمت کارشناسی

160 متری معاوضه یا نقدی زیر قیمت کارشناسی

2 هفته پیش در فلکه برق (میدان بسیج)

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
« به نام خداوند روزی رسان »
سلام و درود فراوان خدمت شما زائر و شهرستانی گل و همسایگان خوب امام رضا علیه السلام
امین شما خدمت گذار شماست در استعلام قیمت و انعقاد قرارداد قانونی و شفاف با کد رهگیری در سامانه کاتب و خودنویس با مجوز رسمی از اتحادیه املاک خراسان رضوی
------------------------
✨کد « 1141»✨
✅160 متری
✅صفر و کلید نخورده
✅زیر قیمت کارشناسی
✅سند آماده وام
✅3 خواب بزرگ نور عالی
✅فول امکانات با بهترین برند ها
✅لوکیشن قوی قبل از فلکه ضد
✅تک واحدی با همسایگان متشخص
✅سراسر نور عالی در پذیرایی و آشپزخانه و خوابها
✅پارکینگ اختصاصی با آسانسور برند و شیک
✅متریال داخلی مخصوص عروس و داماد
✅2 قدمی حرم و بازار و ...
✅منطقه عالی از جهت سکونت و خرید و فروش
✅سکوی پرتاب مالی خودتان و فرزندان شما
✅زیر قیمت منطقه به شرط نقدی بودن
✅تهاتر با ویلایی 250 متری یا 2 طبقه ویلایی
« بهادری »