160م/پلان تفکیکی و بدون نقص/مشاعات هتلینگ/2پارکینگ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
36٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
228٬125٬000 تومان
طبقه
4
✔✔✔✔✔✔زیما✔✔✔✔✔✔
✅✅✅✅زیر قیمت واقعی واقعی✅✅✅✅
00000000000000000000000000000000 160 متر 3 خواب
✔✅سازه ای برندلوکس
✔✅لابی من 3 شیفت و لابی 300 متری مجلل
لوکیشن برند ساز
✔✅با ورودی مشجر،نورپردازی شب و دو لاین اسانسور
✔✅سالن اجتماعات و سالن جیم و روف گاردن و سونا و جکوزی
متریال مصرفی از برند های اروپایی
✔✅بسیار خوش نقشه و بدون پرتی و
✔✅سالن دلباز و پرده خور و نورگیری عالی
((2پارکینگ))
✔✅(سازنده مطرح منطقه یک و دو)
✔✅برای صحبت با شما و در میان گذاشتن توضیحات کامل و اختصاصی با مشاعات ساختمان منتظرم
00000000000000000000000000000000
⭐گروه املاک زیما با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست
⭐وکلای مستقر در تمامی شعب
⭐مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
⭐مشاورین تحصیل کرده و کار بلد
0000000000000000000000000000000
❌❌لطفا همکاران از املاک تماس نگیرند❌❌
0000000000000000000000000000000
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاور خود تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.