تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر 3خوابه ویو از 3جهت گلستان جنوبی

160متر 3خوابه ویو از 3جهت گلستان جنوبی

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
35٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
221٬875٬000 تومان
طبقه
4
املاک سام نیاوران
مبلغ کل تنهاوتنها:35.500.000.000میلیارد به قیمت رسیده و کم یاب در منطقه✔

در گرانترین لوکیشن اعیان نشین کل تهران با اختلاف گلستان جنوبی✔

وبا بهترین دسترسی موجود وممکن ملکی در کل منطقه1✔

سند:تکبرگ شخصی اماده برای انتقال به محضر ✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
160متر بسیار خوش نقشه بدون حتی 1سانتی پرتی ✔

طبقه4. با ویو مشجر و نورگیری وافتابگیری از 3جهت کامل غرق در آفتاب ✔

3خوابه کاملا استاندارد کینگ سایز و سالن پرده خور پلن مهندسی در خور تحسین✔

ورودی از لابی مبله. سالن اجتماعات. سالن جیم. سرایدار مقیم.3عدد پارکینگ. 3عدد تراس کاربردی. اسانسور حمل بار و نفر بر. انباری10متر با ارتفاع بالا. حیاط مشجر. دوربین مداربسته وو..✔
پاسخگویی تا 12 شب
بازدید شمابزرگواران شمیران نشین= خرید100٪ ملک✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
مشاور شما در تمامی امور ملکیتان امیرالهام بخش