تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر تکواحدی نوساز وکیل آباد59 شریف

160متر تکواحدی نوساز وکیل آباد59 شریف

1 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬312٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
«باعرض سلام و احترام؛
لطفا همکاران محترم تماس نگیرند»

✨✨✨کارگزاری املاک ماکان✨✨✨

✨کارشناس فروش رضایی✨

✅160متر واقع در بلوار وکیل آباد خیابان شریف
✅سه خواب بزرگ یک خواب مستر
✅پذیرایی فضای چیدمان دودست مبلمان
✅در بهترین طبقه ساختمان
✅خیابان 12متری
✔️✔️کف تکسرام کالیبره 80*80،کابینت ها چوب رنگ سفید وطوسی،طرح مدرن،رویه سنگ اسلب بین کابینتی گرانیت اسلب،سقف ها 3.10متر کناف ایران،پنجره ها آکپا یراق وارداتی کف تاسقف،سرمایش اسپیلت و گرمایش رادیاتور
✅جنوبی رو به آفتاب
✅نما سنگ تراورتن عباس آباد
✅متریال با کیفیت و قیمت مناسب «واقعی»
✅تخلیه آماده ی تحویل

نشانی ما : وکیل آباد 59 جنب برج شما