تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر دوپارکینگ سندی رامین شمالی فول فرنیش

160متر دوپارکینگ سندی رامین شمالی فول فرنیش

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
131٬250٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

توجه:
این آگهی فیک نمیباشد

160متر دوپارکینگ سندی✅
دسترسی راحت به مراکز خرید✅
تمامی مدارک این واحد کامل و بدون ایراد و مورد روئیت بنده قرار گرفته شده✅
پلانی متفاوت و به قیمت✅
***املاک هستیم****
^***فایل کاملا شخصی املاک*****
علی عزیزی مشاور تخصصی سه خواب در منطقه
اولویت ما پول نیست و هدف رضایت شما عزیزان میباشد از ابتدا تا انتها کار در کنار شما عزیزان هستیم✅