ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
160متر ملک ویلایی جنوبی در شهرک نفت
160متر ملک ویلایی جنوبی در شهرک نفت
2 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۱)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1380
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160
قیمت کل
65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
406,250,000 تومان
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام و عرض احترام
160متر ویلایی
بر 8
جنوبی
2طبقه مسکونی قابل سکونت
2کله
کنسولخور
قابلیت تجمیع هم در آینده نزدیک خواهد داشت
اکازیون واقعی
قیمت 100درصد مقطوع میباشد
کمیسیون 2تومن
مشاور تخصصی منطقه مینی سیتی
آرسام تهرانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت