تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر3 خواب/تک واحدی/7ساله/طلای منطقه

160متر3 خواب/تک واحدی/7ساله/طلای منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
16٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬375٬000 تومان
طبقه
3
با سلام و ادب

♦️♦️مگه داریم تک واحدی به این قیمت♦️♦️

❌ حداقل متری 15 میلیون زیر قیمت بازار ❌

✅به شرایط پرداخت خوب تخفیف داده میشود✅

⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️ تراورتن ➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️

✅ 5 طبقه
✅ تک واحدی
✅ طبقه ی سوم

♦️ 3 خواب بزرگ (یک خواب مستر)

♦️ تمامیه خواب ها نور مستقیم

♦️ پذیرایی پرده خور از جنوب و غرب

♦️ ملک از 3 جهت نور گیر

♦️ پارکینگ اسانسور انباری بالکن

✅فایل کاملا شخصی

اطلاعات بیشتر تماس

مشاور شما زند