ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
160متری/متریال سجاد/
160متری/متریال سجاد/
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
160متر شمالی
دسترسی طلایی
✅
طبقه4 نزدیک حاشیه
✅
3خواب نورگیر
✅
اسانسور 11نفر ایتالیایی (باموتور گیرلس)
✅
داکت اسپیلت آلمانی
✅
پنجره ترمال بریک درجه یک
تحت لیساس سوئیس(در بدنه و یراق آلات)
✅
سرامیک کف120*60 درجه 1
✅
بدنه پله سنگ
✅
کابینت تمام چوب پلی اورتان (ترک)
✅
درب ضد سرقت درجه یک
درب اتاق وسرویس چوب به ارتفاع2.30
✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
درحال چت
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک مسکن بامک بین امامت 36و38
www.baamak.com
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت