تائید
فروش مسکونیآپارتمان162 متر - 3 خواب - بازسازی شده - ابتدای دانش آموز

162 متر - 3 خواب - بازسازی شده - ابتدای دانش آموز

2 سال پیش در مشهد

متراژ
162
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
7٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬037٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با سلام
آپارتمان شخصی ساز، بهترین طبقه با متریال عالی
162 متر، 3 خواب
طبقه 4، تک واحدی
بازسازی شده
کف پارکت، کابینت چوب
3 خواب کمددار، مستر
نما سنگ، پارکینگ اختصاصی
ابتدای دانش آموز

ورزنده