تائید
فروش مسکونیآپارتمان162 متر ویو ابدی رشته کوه البرز

162 متر ویو ابدی رشته کوه البرز

2 سال پیش در تهران

متراژ
162
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
50٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
308٬641٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
162 متر آپادتمان مدرن
تمام پلان ها نورگیر مستقیم
تراس قابل چیدمان بدون مشرف
آشپزخانه فرنیش کامل بوش
3 خواب 1 مستر
2 پارکینگ سندی
پنجرهای قدی
متریال تمام برند روز
_________________________
مشاعات : استخر سونا جکوزی، سالن اجتماعات ، سالن ورزش، سالن بیلیارد، لابی مجلل با ارتفاع 6 متر.
لابی من 24 ساعته، خدمات هتلینگ
_________________________
مسکن خانه ایران vip
بلوار بهزاد شمالی ساختمان تندیس
مشاور و کارشناس منطقه ابری