تائید
فروش مسکونیآپارتمان163متر برج آفرینش ویو ابدی

163متر برج آفرینش ویو ابدی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
163
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬588٬000 تومان
طبقه
13
همین الان با بنده تماس بگیرید

سالن بزرگ ویو عالی بدون مشرف
بسیار خوش نقشه 1 خواب مستر
خوابها استانداری 12 متری

چشم انداز بینظیر بدون مشرف

همین الان تماس بگیرید
مشاور :مرادی