تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر آجودانیه سپند / 2نبش نور

165 متر آجودانیه سپند / 2نبش نور

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
35٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
215٬757٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
❁❁❁❁❁❁❁❁ هلدینگ هگمتانه ❁❁❁❁❁❁❁❁

⚜️ انتخاب بر اساس توان شما هنر ماست ⚜️

⚜️ مهماندوست هستم ⚜️

کارشناس املاک و مستغلات
منطقه یک
❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁

◻️ 165 متر سپند
◻️ سه خواب استاندارد
◻️ 2 نبش نور
◻️ نور جنوب و غرب
◻️ نور و نقشه مهندسی
◻️ خواب ها دارای رعایت حریم شخصی
◻️ 865 متر زمین 2 نبش

❁❁❁ ❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁ ❁❁❁