تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر - دو پارکینگ سندی / زندگی در سطحcip

165 متر - دو پارکینگ سندی / زندگی در سطحcip

1 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
27٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
166٬060٬000 تومان
طبقه
4
پکیج
⭐️⭐️ شاهکاری از سازنده بنام در غرب پایتخت
⭐️⭐️ فرعی برتر و اعیان نشین بلوار اباذر

✅ چشم انداز بسیار دلنشین دلنشین
✅ پلان کاملا کاربردی ، با طراحی مثال زدنی
✅ چیدمانی تعریف شده ، سهولت و تنوع در دیزاین

⭐️⭐️ امکانات و خدمات فراتر از برج های سوپر لوکس غرب تهران
✅ لابی من سه شیفت + سرایداری
✅ سالن اجتماعات چند منظوره زیبا و با شکوه
✅ سالن ورزش کاملا مجهز + سالن بازی کودکان
✅ مشاعات آبی بی بدیل ( استخر - سونا - جکوزی )

✅ سند تک برگ آماده انتقال
✅ مطمئناً با بیشترین توضیحات و بهترین عکس ها هم نمی توان پروژه را کامل توصیف کرد

اعتبار مساله بسیار مهمی برای ماست
مشاور سرمایه گذاری و کار گذار ملکی
شهاب