تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر مدرن صفر رحمانیه

165 متر مدرن صفر رحمانیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬515٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
سازه ای مدرن که از بهترین متریال موجود استفاده شده
واقع در بولوار رحمانیه، در مجاورت مراکز خرید و نزدیک به حاشیه بولوار
مسکن نگاه
نبش رحمانیه 5