تائید
فروش مسکونیآپارتمان165 متر پر نقش و نگار/3خواب/مولوی

165 متر پر نقش و نگار/3خواب/مولوی

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
165
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬969٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❇️❇️کارگزاری املاک ونوس ❇️❇️
«بهترین ها و به قیمت ترین ها را از ونوس بخواهید »

✅نورگیر از دو جهت
✅کوچه عریض 20 متری
✅مطبخ

______________________________________
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✅مشاور شما در زمینه خرید و فروش: محسن قاسمی

مدیریت:آقای شهرکی/آقای یزدان طلب
آدرس دفتر:روبروی معلم 6