ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
165 متری / جلال آل احمد / سیدرضی
165 متری / جلال آل احمد / سیدرضی
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬787٬000 تومان
طبقه
5
✳️ بنام خدا ✳️
فروش آپارتمان با شرایط عالی
سازنده و مالک یکنفر می باشد
لوکیشن : جلال آل احمد
متراژ : 165 متر / سه خوابه
جنوبی / تک واحدی
طبقات 5 / 6 موجود است
فول امکانات با عالیترین متریال روز
جهت تحویل و سند 1/200 میلیارد از مبلغ کل
کسر می گردد....
✅ انتقال دانگ از عرصه بنام خریدار محترم
=========================
مشاور شما : حامد ضروری
استقلال 5 جنب ساختمان پزشکان
(( املاک زمانیان گنابادی ))
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت