تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر خوش نقشه و دلباز/ فول امکانات

165متر خوش نقشه و دلباز/ فول امکانات

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
165
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬727٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
✨SINAGROUP REAL ESTATE✨
⭐⭐⭐⭐⭐
(کد آگهیF358)
_______________________________________________________
✔️دپارتمان VIP ما با 6 شعبه فعال در فازهای مختلف اندیشه
و بیش از 300 مشاور دوره دیده فعال.
_______________________________________________________
توضیحات لازمه:
✔️واحد فوق,بسیار خوش نقشه و نورگیر عالی
✔️موقعیت مکانی با دسترسی رفاهی خدماتی حمل و نقلی

_______________________________________________________
✔️با هر بودجه و سلیقه ای ؛ فایل در 5 فاز اندیشه موجود است
فقط تماس بگیرید
خانم طوسی هستم ، مشاور مورد اعتماد شما خانواده محترم
_______________________________________________________
⭐ مدیریت شعب : مهندس ثنایی
مدیر نمونه و کار آفرین برتر غرب استان تهران در سال 1400/1401
______________________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری