ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
165متر/دانش آموز بین وکیل آباد و فرهنگ/چفت حاشیه
165متر/دانش آموز بین وکیل آباد و فرهنگ/چفت حاشیه
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬181٬000 تومان
طبقه
2
■ دپارتمان مسکن امین ( نبش جلال 16 ) ■
□ بهترین زمان ممکن برای خرید آپارتمان دلخواهتان□
مشاور : علی باسلیقه
☆ الویت کار ما مشاور دادن است هیچ هزینه ای ندارد ☆
☑️ دانش آموز (قبل فرهنگ ) ☑️
_ 3خواب( مستر رویال)
⚜️جزو سازه های درخور تحسین برندمنطقه
⚜️نما و مشاعات باکیفیت
⚜️پارکینگ اختصاصی +مهمان
⚜️آسانسور 7 نفره تمام اتوماتیک کدینگ
⚜️بازدید=پسندیدن
⏪تمام سعی ما مبنی بر انتخاب بهترین گزینه برای شما عزیزان است
☑️جایی که رویاها به خانه میرسد...
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت