تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر در موقعیت با رشد

165متر در موقعیت با رشد

2 سال پیش در مشهد

متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬242٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
سلام و عرض ادب ؛

-یکی از سازه های به نام مهندس معروف منطقه
- لوکیشن اوایل امیریه با بالاترین نرخ رشد در منطقه الهیه
_ نزدیک ب ایستگاه مترو خط 3 و ایستگاه اتوبوس
_ نزدیک به بازار محله و مراکز رفاهی
_ فول امکانات
_طبقات 4، 5، و 6 از این سازه زیبا قابل انتخاب است.

با کمال افتخار مشاور شما ؛
مهندس فرهاد پکوک.