تائید
فروش مسکونیآپارتمان165متر3خواب بنی فاطمه/تاپ لوکیشن/سرمایه گذاری

165متر3خواب بنی فاطمه/تاپ لوکیشن/سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
20٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬757٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
◾املاک بزرگ ماکان◾
◾آدرس املاک:ضلع جنوب شرقی میدان هروی◾

  ⚜⚜تاپ ترین لوکیشن موجود در منطقه⚜⚜

❗❗زیر قیمت در منطقه ای تاپ و بی نظیر❗❗

⚜165متری3خواب رو به آفتاب و نورگیر مستقیم
⚜واحد از 2 طرف نور مستقیم میگیرد
⚜پلان و نقشه کاملا مهندسی و بدون یک سانت پرتی
⚜واحد روبه حیاط مشجر و فوق العاده نورگیر

⚜بازدید =100 درصد قرارداد
⚜برای توضیحات بیشتر حتما و حتما تماس بگیرید

✔✔✔✔مشاور و کارشناس تخصصی منطقه هروی و ساقدوش✔✔✔

⚜شاملو