ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
166 متر/3 خواب/خوش ساخت ومشتری پسند/ملکی
166 متر/3 خواب/خوش ساخت ومشتری پسند/ملکی
1 سال پیش در شیراز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
166
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نامِ یگانه معمارِ هستی بخش
واحدی ارزنده و برازنده یِ شما در اختیار ماست
165 متر،بالای 65 متر سالنِ یکدست با پنجره های تمام قدِ آلومینیومی و تراس بزرگ در اتاق خواب
سه خوابِ بزرگ(دو خواب 12 متری و 1 خوابِ بالای 18 متر دارای تراس و مستر)
واحد (اعم از سالن و خواب ها) شناور در نورِ مستقیمِ آفتاب از جنوب و شرق
جا نمایی آشپرخانه فوق العاده
مهندسی و شخصی ساز،با مشاعات و متریال با کیفیت
طبقه یِ دوم،ساختمان سر دو نبش،نورگیر سالن جنوبی از سمت حیاط
زیرِ قیمتِ منطقه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت