تائید
فروش مسکونیآپارتمان166 متر 3 خوابه مرزداران

166 متر 3 خوابه مرزداران

2 سال پیش در تهران

متراژ
166
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
25٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
151٬807٬000 تومان
طبقه
2
166 متر 3 خوابه لاکچری
مشابه نوساز
متریال برند
پلان بی نقص
جکوزی
2پارکینگ سندی
لوکیشن عالی مرزداران
تخلیه

موارد مشابه موجود میباشد

(محسنی)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دلتا دو در

50 سال سابقه ضامن اعتماد شماست.