تائید
فروش مسکونیآپارتمان166متر سه خوابه ویو ابدی

166متر سه خوابه ویو ابدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
166
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
29٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
174٬698٬000 تومان
طبقه
4
فایل کامل شخصی ⛔️
سعادت اباد فرعی عالی لوکیشن بالای میدان کاج
166متر سه خوابه بسیار خوش نقشه
قابل چیدمان سخت پسندان
سالن و دو خواب رو به افتاب
یک خواب مستر
بالکن قابل چیدمان بدون مشرف
پارکینگ دو ماشین با مزاحم خودش
ورودی از لابی
سرایدار 24ساعته ساکن
املاک خانه ایران vip
بالای میدان کاج بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس
فایل های خاص و شخصی منطقه
مشاور شما منصوری
********