تائید
فروش مسکونیآپارتمان167 متر 3 خواب دیباجی منظریه

167 متر 3 خواب دیباجی منظریه

1 سال پیش در تهران

متراژ
167
ساخت
1382
اتاق
3
قیمت کل
23٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
143٬113٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
5 طبقه 2 واحدی طبقه 3
نور و نقشه بسیار خوب
لوکیشن و دسترسی بسیار عالی
تخلیه و آماده تحویل
3 خواب 1 خواب مستر
سالن اِل
تراس کاربردی
پارکینگ انباری آسانسور

یک آپارتمان با ارزش خرید عالی

املاک سران
شهریاری