تائید
فروش مسکونیآپارتمان167 متر /دونبش/ ورودی مجزا/هفت تیر

167 متر /دونبش/ ورودی مجزا/هفت تیر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
167
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬473٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
با سلام و احترام

آپارتمان 165 متر دو نبش
دسترسی عالی به هفت تیر و صیاد
دارای لابی مجلل
طبقه پنجم
3 خواب دارای مستر
پارکینگ با ورودی مجزا
پشت بام فضا سازی شده
استفاده از متریال مناطق اعیان نشین در ساخت
ویو ابدی
30 درصد مبلغ قابل معاوضه با ماشین
بازدید همه روزه

مشاور امور ملکی شما هلدینگ مدرن سازان با 30 سال تجربه