تائید
فروش مسکونیآپارتمان167متر/معبر20متری/خوش نقشه/معلم

167متر/معبر20متری/خوش نقشه/معلم

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
167
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬634٬000 تومان
طبقه
4
♦️به نام حق♦️
⚜️کارگزاری املاک ونوس⚜️

در کنار شما هستیم تا بهترین ها را رقم بزنید.
_________________________________
✅خرید خوب برگ برنده شماست✅

⚜️ملک دو نبش
⚜️معبر20متری
⚜️لوکیشن و دسترسی قوی
⚜️تراکم ساختمان یازده واحد

▪️167متر سه خواب

____________________________
✳️پیری هستم کارشناس و مشاور تخصصی آپارتمان، ارائه دهنده فایلهای اکازیون ولوکس✳️
______________
با مدیریت:آقای شهرکی و یزدان طلب
آدرس دفتر:معلم یک روبه روی شیرینی سرای مجلسی