تائید
فروش مسکونیآپارتمان167متر3خواب /دوکله نور /خ بیسیم

167متر3خواب /دوکله نور /خ بیسیم

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
167
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
10٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬670٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک شهریار
فروش آپارتمان 167متری 3خواب لاهور
تک واحدی
دو طرف نور شمالی جنوبی
سرمایش وگرمایش :کولر ابی/پکیچ
دسترسی راحت به رینگ اتوبان / مراکز خرید
نقشه مهندسی و بدون پرتی (70متر سالن )
خرید فروش خود را به ما بسپارید