تائید
فروش مسکونیآپارتمان168 متر بالای کاج 2 پارکینگ باکس سندی

168 متر بالای کاج 2 پارکینگ باکس سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
168
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
34٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
202٬380٬000 تومان
طبقه
4
⭕تک انتخاب شما برای خرید در سعادت آباد

⭕واحدی خاص در لوکیشنی منحصر بفرد
00000000000000000000000000000000
✔✅168 متر 3 خواب(1 خواب مستر)
✔✅سازه ای با کیفیت با بهترین متریال در ساخت
✔✅
✔✅
✔✅فول مشاعات و فول امکانات
✔✅نقشه بسیار عالی بدون یک سانت پرت
✔✅غرق در نور و رو به آفتاب(سالن پرده خور)
000000000000000000000000000
✔✅فایل شخصی لطفا دوستان همکار تماس نگیرند
✔✅فروش فوری
000000000000000000000000000
⭐ املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست
⭐وکلای  مستقر در تمامی شعب
⭐مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
⭐مشاورین تحصیل کرده و کار بلد
0000000000000000000000000000
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاور خود تماس بگیرید