تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر آپارتمان واقع در آجودانیه

168متر آپارتمان واقع در آجودانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
168
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
33٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
آجودانیه
168متر 3خواب
نور ونقشه عالی
فروشنده واقعی
فوری
مفیدی