تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر،اشرافی ،3خواب ،منطقه اعیان نشین

168متر،اشرافی ،3خواب ،منطقه اعیان نشین

1 سال پیش در مشهد

متراژ
168
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬166٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅️باعرض سلام خدمت همراهان عزیز
✅️مشاوره رایگان در زمینه خریدو فروش ،ارزیابی بازار ملک
سرمایه گذاری

آپارتمان 168متر،3خواب ،تک واحدی ،طبقه 3صفرکلیدنخورده
✔️نوساز ،فول امکانات
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️آسانسور 6نفره گلد
✔️انباری بزرگ
✔️دوعدد تراس بزرگ
✔️آشپزخانه مطبخ
✔️اتاق کلوزت
✔️3 خواب بزرگ کمد دیواری غرق در نور
✔️1خواب مستر
✔️سرمایش وگرمایش دستگاه هواساز برند اروپایی
✔️درب ضد سرقت ترک
✔️بهترین ودرجه 1 ترین متریال روز اروپا
✔️سازه ای قوی
✔️موقعیت مکانی فوق العاده عالی ،مطهری جنوبی
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
✅️خرید مستقیم از سازنده مطرح

✔️فقط 1 واحد از این سازه فاخر موجود میباشد
------------------------------------------
✔️سند شش دانگ ،تک برگ
✅️قابلیت رهن تا 1200 میلیارد

✔️تیم متخصصین فروش املاک :مهندس دلشب ومهندس شیرازی
✔️بین کریمی 17و19
✔️املاک رشید