تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متر/ مستر دار / 3خواب / برج بنام منطقه

168متر/ مستر دار / 3خواب / برج بنام منطقه

2 سال پیش در تهران

متراژ
168
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
14٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬904٬000 تومان
طبقه
8
⚜بازدید این واحد را از دست ندهید ⚜
⚜ بازدید = خرید ⚜
⚜متراژ واحد : 168 متری
⚜ طبقه : 8
⚜ جهت : جنوبی ویو شهر و غرق نور
⚜ دارای 2 پارکینگ سندی
⚜ شوتینگ زباله
⚜ مقاوم تا 8 ریشتر زلزله
⚜ دوربین مداربسته در مشاعات
⚜ آسانسور نفر و بار
⚜ انباری 7 متری
⚜ پارکینگ میهمان
⚜ 3 تراس بزرگ و قابل چیدمان
⚜ سیستم گرمایش سرمایش اختصاصی
⚜ مدیریت بسیار قوی
⚜ دسترسی آسان به مرکز تجاری ایرانمال
⚜ فاصله تا دریاچه 5 دقیقه
⚜ دسترسی عالی به حمل و نقل عمومی
⚜ دسترسی آسان به اتوبان های (همت ) (حکیم ) (تهران ) ( کرج ) (خرازی ) ( آزادگان) و.....
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دفتر فروش مرکزی پروژه

مشتریان ما ابراز کردن با ما به راحتی صاحب ملک شده اند