تائید
فروش مسکونیآپارتمان168متری (2پارکینگ)غرق درنور گلسار

168متری (2پارکینگ)غرق درنور گلسار

2 سال پیش در رشت

متراژ
168
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬654٬000 تومان
طبقه
5
✅168متری کیلید نخورده(غرق درنور)
✅2پارکینگ(باکس)
✅رویال مستر
✅مطبخ
✅تراس کاربردی قابل چیدمان
✅کیلید موجود

☎️برای بازدید واطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید