تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه16متر مغازه روبروی پل بادیدخوب( باتمام امکانات )

16متر مغازه روبروی پل بادیدخوب( باتمام امکانات )

2 هفته پیش در ملک

متراژ
16
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏531,250,000 تومان
⚜️آژانس املاک برتر⚜️
⚜️املاک برتر⚜️
✅️با ما سریع تر به نتیجه برسید
❌️برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید ❌️
✔️✔️کد ملک《0099》

⚜️مغازه16متر(بالای سر مغازه خالی)
⬅️درواقع پول زمین میدهید
⚜️مناسب سرمایه گذاری و کسب درامد
⚜️دارای بالکن
✔️ارتفاع سقف 3.5متری
با تشکر
ساعات پاسخ گویی به شما عزیزان 《9الی13》و 17الی21》
⚜️املاک برتر⚜️