تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر/برج باغ بهار/چشم نواز

170 متر/برج باغ بهار/چشم نواز

1 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
28٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
❣️ برج باغ با شکوه بهار ❣️

♨️♨️ تهران از نمایی دیگر ♨️♨️

با ما بهترین ها را انتخاب کنید

❣️ فروشی استثنایی برای سرمایه گذاری ❣️

❇️❇️نهایت جستجو اینجاست ❇️❇️

❣️❣️فقط سلیقه و بودجه خود را با ما در میان بگذاری♠️♠️

⬅️امکانات هتلینگ:

✅ سه برج مجزا از هم

✅ لابی مجلل و لابی من 24 ساعته

✅ تیم سکوریتی و امنیتی

✅ مشاعات فول با متریال اروپایی

✅ استخر،سونا جکوزی ،حمام ترکی

✅ سالن بازی بزرگسالان و کودکان /سالن اجتماعات به صورت پرایوت هربلوک

✅ روف گاردن

⬅️ تاسیسات شامل:
✅ پک وارداتی آسانسور اختصاصی kone فنلاند
✅ سرمایش: داکت اسپلیت

✅ گرمایش: داکت اسپلیت

✅ درب ها و کابینت ها کلایتون ایتالیا

✅ حیاطی سر سبز با درختان مینیاتوری/2000 متر جاده سلامت

⚜️⚜️⚜️⚜️از بازدید تا دریافت سند با شما هستیم⚜️⚜️⚜️⚜️

❇️❇️❇️تماس 24 ساعته❇️❇️❇️

کارشناس و مشاور خبره در امر خرید و فروش با بیش از 15سال سابقه کاری در منطقه اماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستم

***********
*️**️**️**️**️**️**️**️**️**️**️*

❣️❣️❣️❣️آرامش خاطر شما بزرگ ترین هدف ماست❣️❣️❣️❣️