تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر شمال کاج(سرمایه گذاری)

170 متر شمال کاج(سرمایه گذاری)

2 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
23٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
138٬235٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
گروه مهندسین املاک ASP
_________________________
⚜️⚜️⚜️ ASP ⚜️⚜️⚜️
top location
مناسب سرمایه گذاری و سکونت✔

در بهترین منطقه آب و هوایی سعادت آباد✔
مفتخرم با بیش از 15سال سابقه فعالیت در منطقه بهترینها را به شما سروران گرامی معرفی کنم ✔

فایل انحصاری املاک ASP⚜
کلید در اختیار بازدید آزاد ✔

6طبقه 6 واحدی بصورت مجزا✔
3 واحد شمالی و 3 واحد جنوبی⚜
2لاین آسانسور مجزا⚜
2 راه پله مجزا⚜
طبقه سوم جنوبی⚜
لابی و لابی من 24 ساعته⚜

تراس قابل چیدمان ⚜
3 خواب بزرگ با کمد دیواری⚜
ویو ابدی تهران ⚜
نیاز به بازسازی⚜
سند تک برگ بدون درگ و ریشه⚜
خرید منطقی و هوشمندانه در شرایط فعلی ⚜

دسترسی ایده آل به مراکز خرید و بزرگراهها ✔
ارائه دهنده فایل های شخصی و به قیمت منطقه ✔

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید ✔
_______________________
آدرس املاک سعادت آباد بالای کاج نبش خیابان دوم(عبقری)شماره1675