تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متر صفر جنوبی جلال نزدیک معلم

170 متر صفر جنوبی جلال نزدیک معلم

2 سال پیش در مشهد

متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
لوکیشن فوق العاده
جنوبی
امکان انتخاب طبقه
غرق در نور وآفتاب
فول امکانات
سیستم برق بی ام اس فول
پنجره ها ترمال بریک
هر 3 خواب دارای پنجره های بزرگ
هر 3 خواب دارای کمد دیواری
آشپزخانه تمام چوب
تراس سر آشپزخانه با کلیه امکانات آب و برق و گاز
یک تراس بزرگ دیگر با کلیه امکانات اب و برق و گاز
پذیرایی بزرگ
بسیار بسیار بسیار خوش نقشه
سینک و شیرآلات درجه یک
نصبیجات لاکچری
واحد خام موجود
دیوارها به سلیقه مشتری دیزاین میشود
کلیدر تمام سنگ
آسانسور 8 نفره گلد
روف گاردن استثنایی
مخصوص مشکل پسندان
⚜فایلینگ اختصاصی و پلاک به پلاک در مناطق امامت سیدرضی جلال دانش آموز و دانشجو⚜⚜⚜
با جستجوی کلمه ی( ولورن ) در قسمت جستجوی دیوار بقیه آگهی های من رو مشاهده کنید