تائید
فروش مسکونیآپارتمان170 متری 3 خوابه دلالی، دلالی

170 متری 3 خوابه دلالی، دلالی

10 ماه پیش در تاچارا

متراژ
170
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
9٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬176٬000 تومان
طبقه
4
.
جهت بازید هرچه سریعتر با بنده تماس بگیرید، شاید تا 2 روز دیگر این ملک فروش رفته باشد