تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متر امامت 14 دوسال ساخت واقعی

170متر امامت 14 دوسال ساخت واقعی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬117٬000 تومان
طبقه
6
سلام و درود فراوان

آپارتمان فروشی 170 متری 2 سال ساخت

لوکیشن تاپ امامت 14

نما سنگ عباس آباد

مشاعات هتلینگ

دارای آسانسور 7 نفره تمام اتوماتیک ایتالیایی

دربها و کمدها و کابینت ها تمام چوب

کف سرامیک یک در یک کالیبره

روی کابینتی سنگ اسلب

گرمایش پکیج رادیاتور

سرمایش کولر آبی و گازی

بسیار خوش نقشه و دلباز

دارای تراس های کاربردی

دسترسی سریع و آسان به امکانات رفاهی ، بازار پارک و مترو

فروشنده واقعی

عکس های واحد موجود میباشد

مشاور شما حسن پور