تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متر / جلال 18 / قابل معاوضه با کوچکتر

170متر / جلال 18 / قابل معاوضه با کوچکتر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
9٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
درود بیکران

آپارتمان 170متری فول امکانات با قیمت بسیار منطقی

واقع در بهترین موقعیت مکانی و دسترسی های مطلوب

قابل معاوضه با آپارتمان 4تا5 میلیارد ب قیمت کارشناسی

قابلیت 1500م رهن کامل و اخذ 800م وام مسکن

کف تکسرام و کابینت روکش چوب

آسانسور گلد تمام اتومات

لوستر و نصببجات نصب

سند تک برگ آزاد آماده انتقال

شم آبادی مشاور تخصصی منطقه 11 در زمینه خریدوفروش
املاک صدرا (پارسه) نبش جلال 20 با مدیریت آقای معتکف