تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متر سعادت آباد شهرک غرب فول آپشن خیره کننده

170متر سعادت آباد شهرک غرب فول آپشن خیره کننده

1 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
49٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
292٬941٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6

—————————————————————————
⚜️⭐️⚜️♦️️تیم حقوقی و تخصصی کارشناسان و مشاورین کارگزاری مسکن حامیران♦️⚜️⭐️⚜️

♦️«⚜️«♦️بهترین و تخصصی ترین فایلینگ مسکونی املاک و مستغلات در شهرک غرب و سعادت آباد…♦️»⚜️»♦️

⭕️❌️⭕️⭕️❌️⭕️

♉️
♉️

♦️♦️رضایت شما،اعتبار و افتخار ماست♦️♦️

«همکاران و مشاورین گرامی لطفا تماس نگیرند»

⚜️زیر نظر بازرس اتحادیه املاک و مستغلات کشور⚜️

⬜️◻️◽️مدیر تیم حامی و کارشناس املاک و مستغلات تهران : مهندس [حامی]◽️◻️⬜️

⬛️◼️◾️کارشناس اجاره و فروش منطقه ؛
مهندس(حامی)◾️◼️⬛️

❇️حامی همواره همراه شماست❇️

♦️✴️♦️ با تشکر ♦️✴️♦️