تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متر سه خواب /تک واحدی/کشاورز

170متر سه خواب /تک واحدی/کشاورز

1 سال پیش در کرمان

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
6
با درود و ارادت
✅واحد فوق با نمای سنگ بسیار زیبا یکی از بهترین ساختمان های منطقه میباشد
✅جنوبی بودن ساختمان و پنجره های قدی نورگیری بینظیری رو برای واحد ایجاد کرده
✅کف واحد دارای سرامیک های سفید در ابعاد بزرگ که قابل ست شدن با انواع دکوراسیون میباشد
✅حال بزرگ و دل باز با قابلیت چینش دو دست مبلمان
‼️فضای آشپزخانه بینظیر
✅دارای سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت

✨شهر زیر پای شماست✨
✅ارائه کامل ترین خدمات ملکی در کرمان با فایلینگ جامع زیر نظر تیم حقوقی✅

⚜️دپارتمان املاک هفت خوان⚜️
آدرس دفتر: بهمنیار30
کارشناس امور ملکی شما :امیرحسین خالقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان هفت خوان

✨شهر زیر پای شماست✨ خیابان بهمنیار حدفاصل کوچه 30و32