تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متر ویو ابدی بدون مشرف جنوبی بدون مشابه

170متر ویو ابدی بدون مشرف جنوبی بدون مشابه

2 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬176٬000 تومان
طبقه
3
قبل از دیدن این واحد هیچ تصمیمی نگیرید

سالن بزرگ با پنجره قدی بدون مشرف ویو ابدی

مشاور :مرادی