تائید
فروش مسکونیآپارتمان170متری مشتاق/استخر سونا جکوزی/قابل معاوضه

170متری مشتاق/استخر سونا جکوزی/قابل معاوضه

11 ماه پیش در مهرآباد

متراژ
170
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬176٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
◀️لوکیشن خاص مخصوص افراد خاص

◀️مجتمع برند با سازنده به نام برای شمایی که اهمیت میدین به ساختمانی که میخواهید در اون زندگی کنین

◀️مشاعات کامل از لابی و نگهبانی تا مشاعات آبی و روف گاردن که حس واقعی رفاه رو تجربه کنید

◀️با دو پارکینگ سندی بدون درگیری

‼️این واحد رو باید از نزدیک دید‼️

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بهتر به شما لطفاً تماس بگیرید
مشاور شما:معین