تائید
فروش مسکونیآپارتمان171متر/3خواب/فول فرنیش/زوج جنوبی

171متر/3خواب/فول فرنیش/زوج جنوبی

2 سال پیش در تهران

متراژ
171
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
32٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
190٬058٬000 تومان
طبقه
5
لوکیشن : زوج گیشا
☑️171 متر 3خواب-
☑️طبقه 5
☑️سن بنا :سال 1401

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✔️ امکانات

▪️ انباری 6متری▪️2پارکینگ باکس ▪️ سنگ کف دهبید ▪️ روف گاردن مجهز▪️ فول فرنیش BOSCH▪️ لوکیشن دنج▪️
▪️سازنده بنام▪️اتاق ها کاملا استاندارد▪️ ویو روف vip▪️کابینت های ENZO ▪️ ▪️

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
عکس ها مربوط به خود واحد هستن

مالک فروشنده واقعی

⚡️امکان رهن کامل تا 3500⚡️
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

⭕️ صداقت تنها امتحانی است که نمیشود در آن تقلب کرد⭕️

❇️تمامیه فایل های به قیمت❇️

اشکان میرحسینی ***********