تائید
فروش مسکونیآپارتمان171متر/سازه و متریال لوکس/معبر باز دانشگاه

171متر/سازه و متریال لوکس/معبر باز دانشگاه

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
171
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬923٬000 تومان
طبقه
2
⚜️کارگزاری املاک ونوس⚜️
هر جا که باشی خانه ای برای تو هست
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

✔️171متر در تاپ لوکیشن دانشگاه
✔️سه خواب با فضای استاندارد+خواب مستر

⭕رعایت کلیه مباحث،ضوابط و مقررات شهرسازی در ساخت⭕

✔️ورودی از لابی مجلل و شیک
✔️دارای آسانسور ده نفره باربر
✔️استفاده شده از بهترین متریال روز
✔️نور و نقشه کاملا مهندسی با رعایت فضای خصوصی و سالن میهمان

⭐تعهد ما صداقت است⭐
من میلاد پیری مشاور وکارشناس تخصصی منطقه صادقانه همراهتون میشم تا بهترین تصمیم رابگیرید.

▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

با مدیریت:آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر:بین معلم 1و3(روبه روی شیرینی مجلسی)