تائید
فروش مسکونیآپارتمان172 متر 3 خوابه دکتر حسابی

172 متر 3 خوابه دکتر حسابی

10 ماه پیش در حسین‌آباد

متراژ
172
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
9٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
#نوساز صفر محله خوش آب و هوا و بسیار دنج و خلوت
#نزدیک باغات صنایع
#پارکینگ اختصاصی مختص به این واحد با درب اختصاصی
#سه طرف نورگیر عالی
#دارای مستر و کمد های بزرگ و جادار
#آشپزخانه بزرگ و جادار
#کم واحد
#زیر قیمت منطقه
#تخفیف پای قرار داد

با آرزوی بهترین ها برای شما