تائید

172 متر 9 دی

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
172
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬348٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5
172 متر
ساختمان 5 طبقه تک واحدی
واحد فوق طبقه دوم
فول امکانات
ملک دو بر میباشد
آشپزخانه تمیز و کثیف
نما مشاعات سنگ عباس آباد
ساختمان مالک نشین